5 کتابی که در سال 97 باید بخوانید

۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷:۰۵ ب.ظ

5 کتابی که در سال 97 باید بخوانید

حالا دیگر کم فرصت می‌‌شود کنار شومینه، خودمان را لای پتوی چاهارخانه بپیچیم و با یک لیوان شیرکاکائوی داغ به استقبال یک کتاب دلچسب برویم. اصلا گیریم که فرصت هم شد. کتاب مورد علاقه ما کدام است؟ چرا بیشتر کتابها نیمه تمام رها می‌شوند؟ قدیمیها یک مَثَل خوب دارند که می‌گوید "سخن بزرگان شنیدن ادب است". یعنی بجای اینکه لابلای هزاران کتاب بدردنخور بگردیم و دست آخر با یک کتاب نیمه تمام، تجربه کتاب خواندن را به خودمان زهر کنیم، ببینیم دیگران چه کتاب هایی خریده و خوانده اند و از آن راضی هستند. شاید فکر کنید که سلیقه همه که مثل هم نیست! اما وقتی میلیون ها انسان در سراسر این کره خاکی، کتابی را دوست داشته باشند، نمی‌تواند پربیراه باشد. می‌تواند؟

می‌خواهم پنج کتاب با محبوبیت جهانی به شما معرفی کنم. کتابهایی که در سال جدید نباید جایشان در کتابخانه شما خالی باشد.

هفت عادت مردمان موثر

آیا می‌دانستید انسان های موفق از پایان شروع می‌کنند؟ این یکی از هفت عادت انسان های موفق و موثر است. آنها با ایجاد این هفت عادت در خودشان در درازمدت می‌آموزند که چگونه موثر واقع شوند. اشتباه نکنید! مخاطبان این کتاب تنها مدیران نیستند؛ بلکه هر فردی که می‌خواهد در روابط شغلی، خانوادگی و در کل زندگی خود فردی موثر شناخته شود، باید این کتاب را بخواند. با نهادینه‌‌کردن این هفت عادت در خودتان، اعتمادبه‌نفس خود را بالا برده و به خودتان و دیگران، انگیزه، خلاقیت و شادی هدیه کنید.

برای خرید اینترنتی کتاب هفت عادت مردمان موثر تنها کافی است به سایت یکتا بوک مراجعه کنید.

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

اسکاول شین نقاش و نویسنده آمریکایی با زبان ساده، صمیمی و شیرین خود ما را مجاب می‌کند تا باور کنیم که "کلام ما، عصای معجزه‌گر ماست". او به ‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود. زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت.»

کتاب چهار اثر از اسکاول شین را می‌توانید از سایت یکتا بوک به صورت اینترنتی تهیه کنید.

شفای زندگی

مشکل من چیست؟ اصلا آیا این مشکل حقیقت دارد و اگر دارد من چه کاری برای حل آن می‌توانم انجام دهم؟ این کتاب ریشه تمام مشکلات را معرفی می‌کند و قدم به قدم با مثال‌هایی ملموس از زندگی، خودسازی و تحول را به ما می‌آموزد. کتاب «شفای زندگی» نوشته‌ی «لوئیز ال هی» یکی از نویسندگان و درمان‌گرهای تاثیرگذار دنیا است. او در این کتاب برای ایجاد تغییر و تحول در روابط، کار، موفقیت، ثروت و جسم پیشنهاداتی را ارائه می‌کند و در آخر در یک جدولِ مفصل، به هریک از بیماری‌ها اشاره می‌کند و علل احتمالی پدید آمدن آن‌ها و همین‌طور درمان آنها را معرفی می‌کند.

برای خرید اینترنتی کتاب شفای زندگی می‌توانید به سایت یکتا بوک مراجعه کنید.

من پیش از تو، پس از تو

اگر به شما بگویند که باید مراقبت از فردی را به عهده بگیرید که می‌خواهد به صورت داوطلبانه بمیرد چه می‌کنید؟ شاید بگویید که حتما او را منصرف می‌کنید و حتی شاید عده ای بگویند که چه بهتر اصلا من هم می‌خواهم داوطلبانه بمیرم! خب من نمیدانم نظر شما دقیقا چیست اما مطمئن هستم با خواندن این کتاب دیگر مثل گذشته به زندگی نگاه نخواهید کرد. کتاب "من پیش از تو" نوشته ی جوجو مویز و از پرفروش های نیویورک تایمز است. کتاب دوم یعنی "پس از تو" در ادامه ی کتاب دوم نوشته شده است.

 این رمان های عاشقانه را می‌توانید به صورت اینترنتی از سایت  بانک کتاب یکتا بوک تهیه کنید.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید